فراخوان تامین ۲۰۰ هزار عدد کیسه خون فیلتردار سه تایی کمپانی Fresenius Kabi AG

مدیرکل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد:

فراخوان تامین ۲۰۰ هزار عدد کیسه خون فیلتردار سه تایی کمپانی Fresenius Kabi AG / مهلت ارسال اطلاعات تا تاریخ ۱۴۰۱/۰۴/۰

    |        

فراخوان تامین ۲۰۰ هزار عدد کیسه خون فیلتردار سه تایی کمپانی Fresenius Kabi AG منتشر شد.

فراخوان تامین 200 هزار عدد کیسه خون فیلتردار سه تایی کمپانی Fresenius Kabi AG / مهلت ارسال اطلاعات تا تاریخ 1401/04/08
مهندس روح اله مزینانی مدیر کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو اعلام کرد؛ با توجه به ضرورت تامین کیسه خون فیلتردار سه تایی مورد نیاز سازمان انتقال خون ، بدین وسیله از کلیه شرکت های فعال در حوزه تجهیزات پزشکی دعوت می گردد نسبت به اعلام قیمت، بازه زمانی قابل تحویل و تکمیل فرم مشخصات تجهیزات و ملزومات پزشکی مطابق پیوست یک، “منحصرا در قالب فایل Excelدر لوح فشرده (CD)” و ارائه آن به همراه مدارک درخواست شده ذیل در نسخه کاغذی ممهور به مهر و امضای معتبر شرکت در پاکت در بسته توسط نماینده شرکت و بهمراه نامه شرکت به دبیرخانه محرمانه حراست اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه مورخ ۱۴۰۱/۰۴/۰۸ (تا ساعت ۱۳:۳۰) اقدام نمایند.

لازم به ذکر است دریافت پاکت بعد از پایان ساعت اداری مقدور نبوده و به درخواست هایی با مدارک مخدوش ارائه شده و یا در فرمت تعیین شده در فایل اکسل ارسال نگردد نیز ترتیب اثر داده نخواهد شد.

مدارک لازم:

۱- ارائه فایل جدول مشخصات تجهیزات و ملزومات پزشکی منحصرا در فرمت EXCEL در لوح فشرده (CD) و همچنین بصورت کاغذی و ممهور به مهر و امضای معتبر شرکت.

۲- ارائه فرم تعهد پیوست در سربرگ شرکت و بارگزاری در سامانه تعهدات پرتال IMED.IR

نکات :

۱- صرفاً کیسه سه تایی فیلتر دار با شماره کاتالوگ PQ31555 کمپانی Fresenius Kabi AG خط تولید کشور آلمان- ارائه مستندات معتبر از کمپانی مبنی بر تایید آدرس خط تولید Lot ارائه شده الزامی است. (شرایط فنی به پیوست می باشد.)

۲- ارائه پیشنهاد قیمت ارزی-ریالی مناسب در اولویت می باشد.

۳- تعداد کالای مورد درخواست (کیسه خون ۳ تایی فیلتردار کمپانی Fresenius Kabi AG ) 200 هزار عدد می باشد.

۴- شرکت‌هایی که در فراخوان تامین کالا بصورت فوریتی پذیرفته می شوند می بایست، ظرف مدت ۵ روز کاری پس از اعلام، مراحل لازم به منظور ثبت فوریتی کالا را طی نماید.

۵- از آنجا که ارائه پیشنهاد قیمتی و ثبت درخواست به منزله ایجاد تعهد برای شرکت پذیرفته شده جهت تامین کالای فوریتی می باشد لازم است ضمن لحاظ دقت و ملاحظات لازم در خصوص تکمیل اطلاعات مورد نظر فرم تعهدنامه پیوست را تکمیل و بهمراه مدارک ارائه نمایند.

۶- شرکت های منتخب در فراخوان ضمن تکمیل فرم تعهدنامه (پیوست) می بایست:
الف) نسبت به انجام ثبت سفارش و انجام فرآیند های لازم به منظور صدور مجوز لازم واردات و ترخیص کالای منتخب در فراخوان اقدام و در صورت وجود هر نوع مشکل در هر کدام از مراحل کاری، مراتب را در اسرع وقت به اداره کل تجهیزات پزشکی اعلام نمایند.همچنین در صورت عدم ترخیص کالا ظرف مدت مشخص شده، تمدید کد IRC فوریتی صرفا با تشخیص این اداره کل بوده و هیچ گونه حقی برای شرکت ایجاد نمی کند.
ب)شرکت های منتخب در فراخوان می بایست پس از ترخیص کلیه اقلام با نظارت وزارت بهداشت،درمان و آموزش پزشکی کالا را توزیع نمایند.

۷- در صورت کوتاهی شرکت های پذیرفته شده در فراخوان در پیگیری تامین به موقع، سهمیه داده شده لغو و به متقاضیان دیگر ارائه خواهد شد و همچنین از شرکت آنها در فراخوان های بعدی ممانعت بعمل خواهد آمد.

۸- ارز تخصیصی مشابه ارز ترجیحی سال ۱۴۰۰ خواهد بود.

۹- اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی در رد یا پذیرش پیشنهادات مختار بوده و شرکت در فراخوان حقی را برای شرکت ایجاد نخواهد کرد.

۱۰- در صورت هرگونه ابهام و سوال با شماره ۶۳۴۲۰ – ۰۲۱ داخلی ۳۶۵ حاصل فرمایید.
منبع و لینک خبر: اداره کل تجهیزات پزشکی